2 nci el Bisiklet Alirken veya Satarken Yapmanız gereken! 2

istanbul Şehri, şehrin sokaklarında gezinen insanlara yardım etmek için 7/24 kişiselleştirilmiş yeni bir rota hizmeti başlattı.

Bu yılın Ocak ayında başlatılan istanbul Şehri’nin kişiselleştirilmiş rota danışmanlığı hizmeti , noktadan noktaya bir haritayı kişiselleştirmek için tercih edilen bisiklet rotaları veritabanından yararlanıyor. Sürücülerin yapması gereken tek şey, anında yanıt için çevrimiçi bir form veya Facebook messenger aracılığıyla bilgi sağlamaktır .

Google haritalarına bir alternatif olarak, rotaların tümü, bisiklet kullanan kişilere uygunluklarına göre bisiklet yollarını ve yolları seçen deneyimli bir bisiklet sürücüsü tarafından test edilmiştir.

Şehirde Bisiklete binmeye yeni başlayan veya binmeye yeni başlayan insanlara yardım etmek amacıyla hizmet, şimdiden 1.300’den fazla kişiye tavsiyelerde bulundu.

Rota danışma hizmetinin, istanbul Şehri içinde başlayan, seyahat eden veya orada biten yolculuklarla sınırlı olduğunu bilmek önemlidir.

Ayrıca sürücüyü her zaman istedikleri adresten varış noktasına götürmez.

Bununla birlikte, rota bilgilerini harita üzerinde net bir şekilde göstererek, sürücünün önerilen rotaya katılmak için kısa bir mesafe kat etmesine ve gittikleri yere ulaşmak için bisiklet kullanan kişiler için daha uygun yollarda ve yollarda gezinmesine olanak tanır.

Bu nedenle, istanbul’da A noktasından B noktasına gitmenin en iyi yolunun hangisi olduğundan emin değilseniz veya bisikletle işe gidip gelmek için yeni olan bir meslektaşınız veya arkadaşınız varsa, istanbul Şehri’nin daha fazla insanın binmesini kolaylaştıran yardımcı hizmetine göz atın.

Bisiklet Gezilerim Map

Yorum Yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin